Joanna Bolek

Joanna Bolek
Co roku w dniu urodzin obiecuje sobie, że jak dorośnie, to zostanie pisarką. Na najlepsze pomysły wpada pod prysznicem i z zapałem propaguje tę metodę wśród znajomych. Pytana o ulubione zajęcia, mówi, że to jazda na hulajnodze i żucie gumy balonowej.

Na co dzień pracuje w wydawnictwie, gdzie ma wszystko, co kocha najbardziej – książki i dzieci oraz książki dla dzieci.

Mama dwóch wspaniałych dziewczynek, stanowiących swoje skrajne przeciwieństwa, co zasadniczo utrudnia realizację ich spolaryzowanych oczekiwań. Na szczęście, z pomocą magicznego pyłu i bandy krasnoludków, jak dotychczas nie odnotowała większych wpadek.

Nałogowo czyta książki, trochę ze strachu przed mamą – bibliotekarką. Bo wiadomo, że wszyscy boją się bibliotekarek.

Książki tego autora:

Zielona Sowa wykorzystuje pliki cookies aby ułatwić Ci korzystanie ze strony oraz w celach analityczno-statystycznych.
W dowolnym momencie możesz wyłączyć obsługę plików cookies w ustawieniach swojej przeglądarki. Więcej »

X
×

Zapisz się
do newslettera

Dodatkowo otrzymasz 30% rabatu
na Twoje najbliższe zakupy

×

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Wydawnictwo Zielona Sowa Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie Al. Jerozolimskie 94, zarejestrowaną w Sądzie Rejonowym dla Miasta Stołecznego Warszawy XII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem 0000174857, NIP 521-32-60-087, kapitał zakładowy 1.550.000 zł będącym właścicielem e-księgarni zielonasowa.pl w celach marketingowych.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Wydawnictwa Zielona Sowa Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie Al. Jerozolimskie 94, zarejestrowaną w Sądzie Rejonowym dla Miasta Stołecznego Warszawy XII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem 0000174857, NIP 521-32-60-087, kapitał zakładowy 1.550.000 zł będącym właścicielem e-księgarni zielonasowa.pl informacji handlowych drogą elektroniczną lub telefonicznie.