Biały Książę

Ocena:
Data wydania: 2017
EAN: 9788380735460
Format: 128x198
Oprawa: Miękka
Liczba stron: 128
Wiek czytelnika: 9-11 lat

Produkt w chwili obecnej
jest niedostępny w sprzedaży.

Bertie, 10-letni chłopiec mieszkający z rodzicami w Afryce, pewnego dnia ratuje osamotnione białe lwiątko przed pewną śmiercią i przygarnia je do domu. Od tej pory chłopiec i dzikie zwierzę stają się przyjaciółmi. Wspólnie spędzają czas i wydają się być nierozłączni – do czasu… Wkrótce ojciec wysyła Bertiego do szkoły z internatem w odległej Anglii, zaś lwa sprzedaje właścicielowi francuskiego cyrku. Chłopiec i jego najlepszy przyjaciel zostają rozdzieleni wbrew ich woli…
 
Bertie przysięga przyjacielowi, że pewnego dnia znów się zobaczą. Czy chłopcu uda się spełnić obietnicę złożoną przed laty? Czy pomimo upływających lat będą o sobie pamiętać? Poznaj fascynującą opowieść o sile prawdziwej przyjaźni, która potrafi pokonać największe przeciwności losu.

 

Michael Morpurgo, znakomity i wielokrotnie nagradzany brytyjskie pisarz książek dla dzieci, autor światowych bestsellerów, stworzył wzruszającą i ciepłą opowieść o wiecznej przyjaźni między człowiekiem i zwierzęciem. Ta zaskakująca, ale prosta historia, odwołująca się do uniwersalnych wartości, takich jak przyjaźń, odwaga, miłość i determinacja, wciągnie niejednego młodego czytelnika w piękny świat książek!

 

PATRONI:


     

 
 

             
     
      


Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać informację o nowościach i promocjach:

Zielona Sowa wykorzystuje pliki cookies aby ułatwić Ci korzystanie ze strony oraz w celach analityczno-statystycznych.
W dowolnym momencie możesz wyłączyć obsługę plików cookies w ustawieniach swojej przeglądarki. Więcej »

X
×

Zapisz się
do newslettera

Dodatkowo otrzymasz 30% rabatu
na Twoje najbliższe zakupy